ASL YAZILIM

İhtiyaçlarına çözüm üretebiliriz.

Bizimle çalışmak ister misiniz? Sizler için harika çözümler üretebiliriz. Projenizi gerçekleştirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EKİBİMİZ

Uzman ekibimizle işimizi severek yapıyoruz

Müşterilerimizin isteklerini dikkatlice dinliyor, fikir alışverişi yaparak kusursuz bir hizmet ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Hizmet Başlığı

Web Tasarım Hizmetleri

Her türlü scripte tasarım yapabilir veya hazır tasarımları scriptinize giydirebiliriz. Ayrıca mevcut tasarımlarınızda düzenlemeler yapabilir ve mobil uyumlu hale getirebiliriz.

XenForo Hizmetleri

XenForo forum kurulumu yapabilir, eklenti yazabilir ve size özel tasarım yapabilir, diğer forum scriptlerinden XenForo’ya geçiş işleminizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz. 

PHP, HTML, CSS ve JS Hizmetleri

PHP özel yazılım yapımı, PHP yazılım düzenleme vb. alanlarda profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

WordPress Hizmetleri

WordPress kurulum, optimizasyon, eklenti yapımı, Woocommerce entegrasyonu gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ

Sizler için özenle seçtiğimiz ürünlerimiz

Siz müşterilerimiz için hazır çözümler ürettiğimiz çalışmalarımız.

YORUMLAR

Sizden Yorumlar

Müşterilerimizden gelen yorumlar

Softity

Uzun bir işi 2 saat içerisinde hızlıca tamamlayıp teslim etti. Uzun yıllardır r10’da bulunan biri olarak kimseye fazla ticaretle ilgili yorum yapmam ancak bu arkadaş övgüyü hak ediyor. Kendisine burdanda ayrıca teşekkür ediyorum.

Volkan Kantürk

Ödememi yaptım ve gün içinde scriptin kurulumu gerçekleştirildi. Satış öncesi ve sonrasında ilgileri hiç eksik olmadı. Güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyoruz.